PradžiaElektrėnų socialdemokratai pasveikino bendražygį

Naujienos

IMG 0744-3Vasario 17 dieną gražų jubiliejų minėjo Lietuvos socialdemokratų partijos Elektrėnų skyriaus pirmininko pavaduotojas, buvęs skyriaus pirmininkas, Trakų ir Elektrėnų savivaldybių tarybos narys Jonas Grybauskas. Jubiliatą šia proga pagerbė ir sveikino Elektrėnų skyriaus bičiuliai.

Elektrėnų skyriaus pirmininkas Arvydas Vyšniauskas bendražygiui įteikė LSDP pirmininko Algirdo Butkevičiaus sveikinimą, linkėjo sėkmingai siekti užsibrėžtų tikslų ir padovanojo firminius „socialdemokratiškus“ marškinėlius.

J. Grybauskas, prieš šešis dešimtmečius gimęs Semeliškėse, yra aktyvus visuomenės ir politinis veikėjas, autotransporto inžinierius, Vievyje įsikūrusios UAB „Lietmaz-servis“ generalinis direktorius, buvęs nacionalinės vežėjų asociacijos „Linava“ viceprezidentas. Dukart elektrėniečių išrinktas į  Elektrėnų savivaldybės tarybą.

„Elkis su kitais taip, kaip norėtum, kad kiti su tavim elgtųsi,“ – toks paprastas, bet nepaprastai išmintingas yra J. Grybausko credo. Linkime, tokia gyvenimo filosofija jis užkrėstų vis daugiau jį supančių žmonių.

Dėkojame J. Grybauskui už geranoriškumą, dalykiškumą, vertingus, išmintingus patarimus  augančiam ir stiprėjančiam Elektrėnų skyriui, partijos bičiuliams.

 

LSDP Elektrėnų skyriaus inf.


 

 Skyriaus pirmininkas

Vysniauskas

Arvydas Vyšniauskas

...............................................................

Dabar yra:

 04:53:27 
 2018  sausio  20d.  Šeštadienis 

"Mes statome per daug sienų, bet per mažai tiltų". Izaokas Niutonas

...............................................................

Mūsų progresas vertinamas ne pagal tų, kurie turi daug, pertekliaus didėjimą, o pagal tai, ar mes sugebame pakankamai aprūpinti tuos, kurie turi per mažai. Teodoras Ruzveltas

Elektrėnų sk. facebook'e

lsdpfacebook